הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 • עד 100% מימון - בתנאים בלעדיים!
 • המקום נגיש לבעלי מוגבלויות
לקוחות מספרים
לייעוץ מקצועי ללא התחייבות מלאו פרטים
הגעתי לסוכנות רכב סטאר מוטורס דרך אתר יד 2.
אחרי חיפושים של כמה ימים התברר לי שההצעה שלהם הייתה מאוד אטרקטיבית ביחס מוצר מחיר. בשלב של המכירה עצמה הייתה קבלת פנים, מקצועיות ויעילות. הנכונות לעזור ולפטור את התקלות גם אחרי העסקה לצד היושר של אנשי החברה, כל זה מהווה ביטחון שהיחס הוא אישי ולא כמו בחברות אחרות שאתה עוד בסך הכל עוד לקוח,
תודה לצוות סטאר-מוטורס נהניתי לרכוש דרכם את הרכב שלי.
Avri Buganim
 
כקצין שפרש מ-28 שרות בחיל האוויר, וכמבקר פנימי בשרות הציבורי מזה כ-15 שנים, הגדרתי לעצמי את נושא "איכות השרות" ו- "אמינות בשרות" כעמודי הטווח להצלחה בכל ארגון ציבורי כפרטי. יצא לכל בני משפחתי ולי לעמוד אתכם בקשרי עבודה שונים כמו: קניית רכבים, החלפת רכבים, שדרוג רכבים, ליסינג וכיוצא בזה, אין לי ספק שעמדתם בכל המבחנים והציפיות שלנו ברמה גבוהה, והרבה מעבר למצופה (רבים טוענים שהרף אותו אני מעמיד הוא גבוה מידי וקשה להגיע אליו).
זכרו, רק בזכות תכונות אלו שהושרשו בחברתכם, אנו הלקוחות חוזרים שוב ושוב, ומברכים כל פעם מחדש. חיזקו ואימצו אתם הבית שלי, היחיד והמיוחד, בענייני רכבים (וגם לקפה קטן על הדרך). בהצלחה , סופר חיים
 
עברתי אצלכם חוויה מתקנת, אחרי הרתיעה הראשונית מלרכוש רכב בסוכנות, מצאתי צוות מקסים ואכפתי שעושה הכל כדי שאחזור שוב, רכשתי רכב במחיר ממש מצחיק, הרכב נמצא אמין ואימי נהנית ממנו עד היום, יתרה מכך, צוות סטאר מוטורס ענה לאימי על כל שאלה ועמד לרשותה גם לאחר שנה כשביקשה להעביר אותו טסט. מבחינתי שיניתם את תפיסת עולמי כצרכן, ולשאלה "האם היית קונה ממנו רכב משומש?" תשובתי בהחלט כן, קניתם לקוח לשנים ארוכות.
בברכה, יובל בכר"
 
לפני כחודש וחצי רכשתי רכב מסוג יונדאי I-20 מסוכנות רכב Star Motors.
ברצוני לציין כי עוז מנהל הסוכנות, נאור, ושיר-לי היו מאוד אדיבים , מקצועיים, חייכנים ונחמדים.
ניכר כי הסוכנות מתנהלת ביושר רב, אמינות ובסדר מופתי.
חשוב לציין כי כל ליקוי קל שהופיע תוקן בשמחה ע"י הסוכנות ואף כאשר הייתי צריכה להעביר טסט לרכבי, הובטח לי כי יועבר ע"י עובד הסוכנות וכך היה.
זכיתי לרכב במצב מצויין ולשרות מעולה , ישר ונעים.
סיון מזרחי

STAR MOTORS

 • שירות מקצועי
  ואמינות
 • עד 100% מימון
  לרכבים
 • בדיקות קפדניות
  ושקיפות מלאה
 • מגוון ענק של
  רכבים

כשאיכות ואמינות נפגשים!